ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ - 2000
Αναλυτικά Αποτελέσματα
Αντιπροσωπείας - Πειθαρχικού Συμβουλίου
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Τ.Ε.Ε./ Τ.Δ.Ε.
ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Ε.Μ.)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΛ.Ε.Μ.
ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Ε.
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ - Σ
ΠΑΣΚ-Σ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ (1 ΕΔΡΑ)
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΗΣ
22 ΛΟΥΖΗΣ
ΡΩΣΣΕΤΟΣ-ΓΕΡΑΣΙΜ
12 ΤΡΑΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
20
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (7 ΕΔΡΕΣ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
121
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
62
ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
49
ΑΝΔΡΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47
ΠΟΛΙΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
41
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΡΑΤΖΙΑ
32
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
32
ΚΑΪΠΑΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
27
ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
26
ΣΤΙΒΑΝΑΚΗΣ
ΒΙΚΤΩΡ
26
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
25
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
24
ΛΙΑΚΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
24
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
21
ΚΑΪΜΑΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
21
ΦΟΗ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
20
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
20
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17
ΣΚΑΝΑΒΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17
ΤΡΑΧΑΝΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
17
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16
ΚΑΘΡΕΠΤΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
16
ΚΟΣΚΙΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15
ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15
ΜΑΝΤΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
14
ΛΕΙΒΑΔΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
13
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
10
ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ
ΔΗΜΗΤ
10
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
9
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
9
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
8
ΜΕΤΑΞΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6
ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
4
ΔΟΥΚΑΤΑΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
3
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΛΙΒΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9
ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑ
4
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
14
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Ε.Μ.) (1 ΕΔΡΕΣ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
26
ΦΑΡΜΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7
ΑΘΗΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΥΛΑΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΧΑΪΤΙΔΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ
8 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.) (9 ΕΔΡΕΣ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
108
ΣΠΑΘΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
86
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΙΜΩΝ
61
ΧΑΡΑΡΗ
ΑΚΡΙΒΗ
59
ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
51
ΠΥΡΓΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
48
ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
48
ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
45
ΖΑΜΠΕΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
44
ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ
ΟΘΩΝ
42
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
32
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27
ΚΟΥΖΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
27
ΚΟΡΔΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
26
ΛΑΣΚΑΡΗ
ΣΟΦΙΑ
24
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
22
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΑΥΡΟ
18
ΚΟΦΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
17
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15
ΜΟΙΡΑΛΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
15
ΡΟΚΑΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
13
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
13
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13
ΚΑΡΒΕΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12
ΚΑΡΒΕΛΑΣ
ΓΕΩΡΓ
11
ΚΡΕΜΑΝΤΑΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11
ΚΟΥΤΑΛΕΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
9
ΤΣΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ
9
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
7
ΔΕΛΗΣ
ΔΗΜΗΤ
6
ΚΑΡΕΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
6
ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
6
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
5
ΠΥΡΡΗΣ
ΜΕΓΑΚΛΗΣ
5
ΣΩΜΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
4
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
37
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΓΑΒΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
23
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
15
ΚΑΤΣΑΡΟΥ-ΠΑΝΤΑΖΗ
ΙΩΑΝΝΑ
12
ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
8
ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ
ΠΕΡΙΚ
7
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΑΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΑΣΠΡΑΓΓΑΘΟΣ
ΝΙΚΟΛ
24
ΚΟΡΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
24
ΚΑΠΠΑΤΟΥ
ΤΖΟΓΙΑ
21
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
21
ΣΤΑΜΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
21
ΣΠΥΡΑΤΟΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
17
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16
ΒΑΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
15
ΚΟΡΔΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
14
ΝΙΚΗΤΑ
ΙΩΑΝΝΑ
13
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12
ΜΙΣΙΡΛΗΣ
ΙΩΑΝ
12
ΤΑΣΣΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
11
ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
11
ΑΛΑΤΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
9
ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ
ΣΟΦΙΑ
9
ΣΤΑΥΡΙΔΗ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
8
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
8
ΛΟΥΛΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓ
7
ΤΣΑΠΑΡΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
7
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΝΕΟΚΛ
7
ΜΥΛΩΝΑ
ΜΑΡΙΑ
6
ΠΑΝΤΑΖΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
6
ΡΕΒΕΛΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΑΝΝΙΝΟΥ
ΜΕΡΟΠΗ
11
ΜΑΝΕΝΤΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
3
ΕΛ.Ε.Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (1 ΕΔΡΑ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
15
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14
ΑΣΤΕΡΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13
ΦΑΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11
ΣΙΑΦΑΚΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
10
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (1 ΕΔΡΑ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20
ΔΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15
ΠΑΝΙΤΣΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
15
ΝΤΟΥΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
10
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ
ΙΩΣΗΦ
35
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
34
ΠΑΛΜΟΥ
ΟΥΡΑΝΙΑ
29
ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
25
ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22
ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤ
22
ΝΤΡΙΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
20
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
20
ΦΡΑΓΚΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
19
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
16
ΡΙΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13
ΣΤΑΘΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
12
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
42
ΣΕΦΕΡΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
41
ΜΠΑΜΠΙΛΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
33
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28
ΡΟΥΜΠΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24
ΚΟΤΤΙΝΗΣ
ΣΑΒΒ.
19
ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ (1 ΕΔΡΕΣ)
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
12
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12
ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
10
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΚΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
251
ΖΕΠΠΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓ
186
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
183
ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
178
ΠΑΓΑΝΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
177
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
162
ΛΑΜΠΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
156
ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
154
ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
151
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
150
ΦΑΚΙΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
149
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΝΘΙΑ
147
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
147
ΛΥΡΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
141
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
140
ΜΑΛΑΜΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
139
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΘΩΜΑΣ
139
ΣΟΛΩΜΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
137
ΝΤΑΓΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
135
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
133
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
133
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
132
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΑΟΥΡΑ
129
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
117
ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
107
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ
101
ΜΑΥΡΙΚΗΣ
ΤΡΥΦΩΝ
97
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
94
ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
93
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
85
ΠΑΠΑΔΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
75
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
72
ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
57
ΛΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΝΟΣ
56
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ
ΟΛΓΑ
49
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
42
ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
39
ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
38
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
38
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
35
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
30
ΖΥΓΟΥΡΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
25
ΚΑΡΒΕΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15
ΜΠΟΥΓΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
3
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΛΑΒΡΑΝΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
139
ΤΣΙΠΡΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
74
ΜΠΟΝΙΚΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
17
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
123
ΜΠΑΛΚΑΜΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ
123
ΔΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
116
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
48
ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
46
ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ
ΜΑΡΙΑ
111
ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
79
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΥ
ΑΣΗΜΙΝΑ
50
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (7 ΕΔΡΕΣ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΤΣΟΝΑΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
85
ΚΟΝΤΟΕΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
54
ΜΗΛΙΩΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
54
ΕΛΕΖΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51
ΣΠΥΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
42
ΚΟΣΜΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
40
ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ
ΜΑΡΙΑ
38
ΒΕΡΕΤΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32
ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
31
ΧΑΛΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
28
ΦΕΛΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25
ΜΠΛΕΤΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23
ΓΚΑΝΑΒΑΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
20
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
20
ΚΑΚΑΝΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20
ΚΑΠΠΑ
ΜΑΡΙΑ
20
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤ
19
ΤΖΗΜΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19
ΚΑΡΑΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
18
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
17
ΛΑΖΑΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
17
ΜΠΑΛΑΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
17
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
15
ΛΟΤΣΑΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15
ΠΟΛΙΤΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
15
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14
ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
12
ΚΑΨΗΣ
ΒΑΣ ΙΛΕΙΟΣ
12
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7
ΚΡΑΣΑΔΑΚΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ
6
ΚΟΥΒΑΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
28
ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΙΚΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
70
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30
ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
25
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25
ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21
ΓΚΙΝΤΖΙΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11
ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ (1 ΕΔΡΑ)
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤ
15
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Ε.
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.) (2 ΕΔΡΕΣ)
ΣΠΑΘΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
181
ΜΠΟΝΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤ
83
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
83
ΔΡΑΚΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓ
73
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
Ε.Σ.
70
ΚΟΜΗΝΟΣ
ΑΝΑΣΤ
59
ΛΑΓΙΟΣ
ΔΗΜ
47
ΜΑΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33
ΠΡΑΜΑΝΤΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
251
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
172
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
143
ΤΖΙΜΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
111
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ
100
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
72
Copyright © 2001 ΤΕΕ Τμήμα Δυτικής Ελλάδας